Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13978
Stary 04.06.2011, 22:46
ja pisząc "nas" miałem na myśli Lechie, ośrodek powstanie w Bystrej pod Gdańskiem będzie 12 boisk, także sztuczne i jedno pod namiotem, tory do podbiegów, bieżnia sprinterska, siłownia, sala fitness, szatnie, pomieszczenia biurowe i administracyjne, gabinety odnowy biologicznej, basen, sauna, hotel, stołówka, zaplecze kuchenne oraz sala konferencyjna. Ostatnio był przetarg na firme która to zaprojektuje i na początku przyszłego roku (dokładniej w marcu) ruszają prace budowlane.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 04.06.2011 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując