Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Padrino
Member
Od: 08.2008
Skąd: Olkusz
Offline
#
1258
04.06.2011, 21:18
A ja trochę z innej beczki. Gdzie w Krakowie polecacie trenować bjj ? Jakie ceny? Chodzi mi o miejsce w miarę Wiślackie, lub "apolityczne"
Padrino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Padrino
Znajdź inne posty napisane przez Padrino