Karherop napisał(a):

|
Czy nalezy z tego wyciągać dalekosiężne wnioski ? nie sądzę
|
Z Podbeskidzia, Korony, Śląska, Górnika Zabrze etc.: złożone razem do kupy pokazują, że nie potrzeba super drużyny żeby nas ograć - to po pierwsze. Po drugie - że nie mamy ławki rezerwowych.