Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46261
Stary 04.06.2011, 19:29
Fan123 napisał(a):Wyświetl post
I oczywiście Dawid Nowak ktory jest polakiem i dotego juz sie mu nie przyplatuja jakies kontuzje przynajmniej w ostatnim polroczu. Ciekawe ile Belchatow by za niego zaspiewal ale mysle ze cudow chyba nie chcieli by za niego tym bardziej ze robia tam mala wyprzedarz bo nie maja kasy
No czyli do kontuzji co raz blizej.
Odpowiedz cytując