Gordian napisał(a):

|
Jeśli to prawda co tam Drumlak naopowiadał to niezła patologia.
|
Ta cześć o podrobionym podpisie i próbach złamania go przez klub to w 100% fakty.
Tyle, że to jest miecz obosieczny - tylko bardzo zdesperowani polscy piłkarze zgodzą się u nich grać po rekomendacji Matusiaka czy Drumlaka chociażby. Wystarczy jeszcze, że zagraniczni zaczną opowiadać co tam się dzieje kolegom i na rynku transferowym będą spaleni.