Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13973
Stary 04.06.2011, 18:57
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to prawda co tam Drumlak naopowiadał to niezła patologia.
Ta cześć o podrobionym podpisie i próbach złamania go przez klub to w 100% fakty.

Tyle, że to jest miecz obosieczny - tylko bardzo zdesperowani polscy piłkarze zgodzą się u nich grać po rekomendacji Matusiaka czy Drumlaka chociażby. Wystarczy jeszcze, że zagraniczni zaczną opowiadać co tam się dzieje kolegom i na rynku transferowym będą spaleni.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2011 o godz. 19:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując