Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46257
Stary 04.06.2011, 18:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Powtórka z Karabachu i Levadi po prostu nie może się powtórzyc . I nie powtórzy się . Trzon drużyny nie będzie rozpieprzony jak rok temu i nie powtórzy się zlekceważnie sprzed 2 lat . Nawet przyjmując 2-3 kontuzje w okresie przygotoowawczym będziemy mieć na pierwszy dwumecz 15 pewnych zawodników + nowi . Mówie to całkowicie obiektywnie .
To samo pisano po Levadii, a przecież obie wpadki dzieli tylko rok. Obiektywnie to trzeba stwierdzić, że mamy sporo słabych elementów, a w lidze traciliśmy punkty z leszczami. Czy taki mistrz Azerbejdżanu faktycznie ma małe szanse, skoro z PP wyeliminowało nas Podbeskidzie?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując