Fan123 napisał(a):

A jeżeli chodzi o Abdu Traore z Lechi to wlasnie strzelil dwie brameczki w Eliminacjach PNA wiec jak juz mowilem kilka godzin wczesniej moglby byc to dobry transfer do Wisly. Jakby go Lechia poscila za ok 600tys euro to trzbea brac od reki i na nic nie patrzec bylby idealny dla uzupelnienia skladu a nawet do pierwszej jedenastki..
|
600 tysięcy euro za idealne uzupełnienie? Nie wróże koledze kariery w biznesie, pomijając to, że Traore mógłby się nadać, ale z tego co gdzieś przeczytałem Lechia jak go gdzieś sprzeda to tylko za granicę.