Karherop napisał(a):

Powtórka z Karabachu i Levadi po prostu nie może się powtórzyc . I nie powtórzy się .
|
Uważam że bez wzmocnień obrony dwoma solidnymi i ogranymi defensorami wszytsko jest niestety możliwe z zespołami np z Azerbejdżanu czy Gruzji gdzie grają dobrzy technicznie zawodnicy
Marzyłoby mi sie pozyskanie dwóch takich solidnych obrońców jak kiedyś przyszedł Maciek Stolarczyk czy Bogdan Zając którzy byli bardzo trudni do przejścia.Oni by poukładali gre w tyłach.
Palijc i Cikos z szybkimi skrzydłowymi mogą miec spore problemy.
No i oczywiście przydałby sie jakiś zmiennik dla Gienka ale nie 32-35 letni tylko w kwiecie wieku 24-28 lat.