Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13972
Stary 04.06.2011, 18:21
Acima napisał(a):Wyświetl post
http://dumastolicy.pl/news.php?readmore=32

No to mamy chyba nowego lidera jeżeli chodzi o wysokość uposażenia w ekstraklasie. A ja się dziwiłem czemu Mierzejewski mimo ofert z zagranicy przedłużył kontrakt.
minimalista

w wywiadzie po gali ekstraklasy powiedział że chce odejść z Polski dopiero po euro 2012 , nie chce stracici miejsca w reprezentacji przez wyjazd zagraniczny i niepewne miejsce w składzie
Odpowiedz cytując