Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline
#
13972
04.06.2011, 18:21
Acima
napisał(a):
http://dumastolicy.pl/news.php?readmore=32
No to mamy chyba nowego lidera jeżeli chodzi o wysokość uposażenia w ekstraklasie. A ja się dziwiłem czemu Mierzejewski mimo ofert z zagranicy przedłużył kontrakt.
minimalista
w wywiadzie po gali ekstraklasy powiedział że chce odejść z Polski dopiero po euro 2012 , nie chce stracici miejsca w reprezentacji przez wyjazd zagraniczny i niepewne miejsce w składzie
Karherop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karherop
Odwiedź stronę domową użytkownika Karherop!
Znajdź inne posty napisane przez Karherop