63.5 Kg napisał(a):

A jak nie byloby transferow to sie obrazisz
|
Na klub? Nie. Uznam po prostu, że Basałaj niczego się nie nauczył na swoich błędach i jest najsłabszym ogniwem.
Pomijam fakt, że nijak się nie odniosłeś do mojego pytania, coś tam tylko potrułeś o tym jakim to zajebiście wiernym kibicem jesteś. Tyle, że nie ma to absolutnie nic do rzeczy. Nic a nic. To, że ktoś jest kibicem nie oznacza konieczności budowania ołtarzyka np Basałajowi (może być ktokolwiek inny) i broninienia wszystkich, nawet najgłupszych decyzji tegoż. Mylisz wierność z zaślepieniem.
Jak będzie wpierdól w pucharach to trudno? Dziwnie to brzmi w połączeniu z zapowiedziami Basałaja. Ja osobiście obawiam się, że najpierw będzie wpierdól, a później - szukanie kozła ofiarnego.