Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46251
Stary 04.06.2011, 18:12
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A jak nie byloby transferow to sie obrazisz
Na klub? Nie. Uznam po prostu, że Basałaj niczego się nie nauczył na swoich błędach i jest najsłabszym ogniwem.

Pomijam fakt, że nijak się nie odniosłeś do mojego pytania, coś tam tylko potrułeś o tym jakim to zajebiście wiernym kibicem jesteś. Tyle, że nie ma to absolutnie nic do rzeczy. Nic a nic. To, że ktoś jest kibicem nie oznacza konieczności budowania ołtarzyka np Basałajowi (może być ktokolwiek inny) i broninienia wszystkich, nawet najgłupszych decyzji tegoż. Mylisz wierność z zaślepieniem.

Jak będzie wpierdól w pucharach to trudno? Dziwnie to brzmi w połączeniu z zapowiedziami Basałaja. Ja osobiście obawiam się, że najpierw będzie wpierdól, a później - szukanie kozła ofiarnego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2011 o godz. 18:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując