wolfy napisał(a):

Matko, ale troll.
Nawet jeżeli transfery będą przed 10-tym, to i tak będziemy mieli mało czasu na zgranie nowych zawodników ze składem - w szczególności na złożenie nowej linii obrony, którą (jak wszystko wskazuje) pewnie gruntownie przemeblujemy.
A jak dostaniemy wpierdól w pierwszym dwumeczu i będzie znowu .......nięcie w klubie to się obrazisz? Bo z parą stoperów Jaliens-Kowalski to nas pojedzie Polonia Bytom.
Zadam Ci proste pytanie (od razu zaznaczam, że niepodchwytliwe): "I jak to się skończyło?". Drobne podpowiedzi - kto nas wtedy trenował i dlaczego nie lubimy Azerbejdżanu?
|
Z trolem bardzo prosze do kolegi a nie do mnie bo nie pamietam zebysmy tutaj kiedykolwiek przechodzili chociazby na "TY".
Ja nie obrazam Ciebie i tego samego wymagam.
A co do naszego w.......u to trudno.
Podejrzewam ze bede jeszcze ze 30 lat chodzil na Wisle a moze wiecej.
Raz dostaniemy w....... innym razem nie.
Poprostu nie jestem kibicem sukcesu,nie obrazam sie gdy dostajemy w dupe od amatorow.
Jest mi wstyd ze nie potrafimy zaistniec tyle lat w Europie ale neistety to nie jest zalezne od nas.
Sa od tego ludzie bo wielu, wielu szkolach ,ktorzy maja nam dac to satysfakcje.
A to ja zadam Ci pytanie

A jak nie byloby transferow to sie obrazisz
