|
Mi marzyłby się taki skład Wisły na kolejny sezon :
PAREIKO - WASILEWSKI , CHAVEZ , JALIENS , DUDU - MAŁECKI , SOBOLEWSKI , MELIKSON , ILIEV - GENKOV , DVALISZVILI . Rezerwowi : JOVANIC , CIKOS , BUNOZA , PALJIC , WILK ,SIVAKOV?, JEZ , KIRM , TRIFONOV? ,
Na wypożyczenie mogliby iść : BOGUSKI . GARGUŁA , JIRSAK i BURLIGA.
|