Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9663
Stary 04.06.2011, 17:19
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
ku***, tu jest Wisła czy polonia bytom
Zgadzam się w walce o LM nie przydadzą nam się średniacy z Polskiej Ligi, jak już z Ekstraklasy to młodych i perspektywicznych a nie przeciętniaków po 30...
Odpowiedz cytując