Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46246
Stary 04.06.2011, 17:13
FevPL napisał(a):Wyświetl post
@ jova
Rok temu jedenastka Wisły wyglądała jeszcze gorzej a na początku przygotowań mieliśmy bodaj 13 sprawnych zawodników w pierwszej drużynie.
A potem był Karabach.
Na dzień dzisiejszy mamy słabą kardę, praktycznie bez zmienników w ataku, na skrzydłach i bokach obrony. Odnotowanie takiego stanu rzeczy to nie panika, tylko stwierdzenie faktu. Wiadomo, że okienko jest długie i nie wszystko da się załatwić szybko, ale 2-3 zawodników (przedłużenie wygasającej umowy liczę jako transfer) trzeba zakontraktować już na pierwsze zgrupowanie, bo podejście do pucharów w aktualnym składzie to proszenie się o kolejną kompromitację.
Odpowiedz cytując