AYALA napisał(a):

Labukas by sie przydał do ataku.
Ogólnie jestem przeciwny ściąganiu zawodników ofensywnych po 30-ce.Obrońcy to inna sprawa czy bramkarz ale w ofensywie liczy sie dynamika i szybkosc a ta z wiekiem mija
|
ku***, tu jest Wisła czy polonia bytom

