Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9661
Stary 04.06.2011, 17:11
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Labukas by sie przydał do ataku.

Ogólnie jestem przeciwny ściąganiu zawodników ofensywnych po 30-ce.Obrońcy to inna sprawa czy bramkarz ale w ofensywie liczy sie dynamika i szybkosc a ta z wiekiem mija

ku***, tu jest Wisła czy polonia bytom
Odpowiedz cytując