Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2645
Stary 04.06.2011, 17:08
Skoro już mowa o JW, to z jego ostatnich posunięć akurat podoba mi się pomysł zamrożenia piłkarzom 20% pensji i ewentualne wypłacenie jej gdy zajmą 2 miejsce, bądź wypłacenie jej podwójnie gdy zajmą pierwsze. O dziwo wszystkie grajki się na to zgodziły oprócz Sobiecha, dla którego to może być koniec kariery w Wawce. Jeśli chodzi o transfery to JW aż takich wielkich pieniędzy w sprowadzanie zawodników nie pompuje, raczej zgarnia tych bez kontraktów i daje im wysokie jak na nasze warunki pensje. Wyjątek to Sobiech ale trzeba pamiętać, że sprzedali też Majewskiego za 1,5 M Euro. Jak dla mnie ich strategia da na maxa drugie miejsce. Na pierwsze są psychicznie zbyt słabi.

Za to w Amice obejdzie się bez transferów, kaska z Lewandowskiego widocznie poszła do kieszeni prezesa
http://sport.wp.pl/kat,32288,title,R...wiadomosc.html
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez lorddavy : 04.06.2011 o godz. 17:13.
Odpowiedz cytując