jova napisał(a):

|
"Połamany" było oczywiście skrótem myślowym. Chciałem wymienić nazwiska dostępnych zawodników i przy dwóch podkreślić, że wracają po ciężkich kontuzjach i trudno przewidzieć kiedy dojdą (czy dojdą) do wysokiej formy.
|
Obrońcy mają łatwiejszą drogę z wejściem do gry , tym bardziej jeśli taki piłkarz jak Bunoza nie bazuje na technice (a jak pamietamy nie bazował ) . Na szczeście kontuzja nie spowodowała że się skurczył

czylli z grą w powietrzu powinno byc ok . Dlatego u Bunozy pytanie kiedy , a nie czy dojdzie do formy .
Boguski to wiadoma historia , ale miejmy nadzieje że limit pecha wyczerpał .