Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46240
Stary 04.06.2011, 16:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bunoza ma zacząć treningi z zespołem juz od początku okresu przygotowawczego , zresztą jego przerwa nie była tak długa (3 miesiące) , więc nie stracił na tyle by nazywać go "połamanym "
Boguski co najwyżej ma status wyleczony , powinien równiez grac juz na 100% .
"Połamany" było oczywiście skrótem myślowym. Chciałem wymienić nazwiska dostępnych zawodników i przy dwóch podkreślić, że wracają po ciężkich kontuzjach i trudno przewidzieć kiedy dojdą (czy dojdą) do wysokiej formy.
Odpowiedz cytując