Karherop napisał(a):

Bunoza ma zacząć treningi z zespołem juz od początku okresu przygotowawczego , zresztą jego przerwa nie była tak długa (3 miesiące) , więc nie stracił na tyle by nazywać go "połamanym "
Boguski co najwyżej ma status wyleczony , powinien równiez grac juz na 100% .
|
"Połamany" było oczywiście skrótem myślowym. Chciałem wymienić nazwiska dostępnych zawodników i przy dwóch podkreślić, że wracają po ciężkich kontuzjach i trudno przewidzieć kiedy dojdą (czy dojdą) do wysokiej formy.