Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
1254
04.06.2011, 16:28
fialo- Ja brałem Hydroxycut swego czasu i pomagał ale sam spalacz nic nie da. Rób więcej aerobów, więcej powtórzeń przy każdym ćwiczeniu. No i trzymaj się określonej diety a efekty same przyjdą.
Bez względu na wszystko zawsze będziemy z Wislą!
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885