JOSE 841 napisał(a):

|
jova w tej swojej 18tce zapomniałeś o Chavezie i Siwakowie ta dwójka prawdopodobnie zostaje na Reymonta jeden jako współwłasność drugi prawdopodobnie transfer definitywny ewentualnie wypożyczenie
|
Smutne jest to, że przytłaczająca część tego forum zapomina notorycznie o tym, że do prowadzenia dyskusji
konieczne jest czytanie
ze zrozumieniem tego, co piszą inni forumowicze, bo inaczej zmieniacie forum dyskusyjne w czat/forum na onecie.
Przecież jova
WYRAŹNIE napisał, że na
DZIEŃ DZISIEJSZY skład wygląda tak, jak napisał. Póki co nie podpisaliśmu nowej umowy ani z Sivakovem, ani z Cikosem, ani z Chavezem. Ogarnijcie się.
Co do tematu - ja (niestety?) z natury bardzo emocjonalnie podchodzą do wszystkich kwestii związanych z klubem, w tym transferowych, co czyni mnie niezwykle podatnym na wszelkie medialne spekulacje i dużo mnie kosztuje, aby skoncentrować się tylko na nauce do egzaminów, ale na boga - wyluzujcie. Bezsporny jest fakt, iż idealna byłaby sytuacja, w której dokonalibyśmy znaczących wzmocnień na newralgicznych pozycjach plus uzupełnili skład już na początek okresu przygotowawczego, co pozwoliłoby z optymizmem patrzeć na kwalifikacje do LM. ale wbijcie sobie do głowy jedno: załatwienie transferów wartościowych graczy za olbrzymie pieniądze to nie jest do cholery jasnej pójście na plac imbramowski po kilogram cebuli. Stan nie dał nam do tej pory powodów, by nie wierzyć w jego fachowość i profesjonalizm. I tego się trzymajmy.