PhantomRanger napisał(a):

|
Kibicu Legii wypadałoby znać nazwy swoich przeciwników z Pucharach, bo wielu ich nie było.
|
No, nazbierało się ich 78. Trudno mimo wszystko ich wszystkich pamiętać. Taki Górnik miał 57 przeciwników w pucharach. Też bym się nie zdziwił jakby kibice ich nie pamiętali wszystkich. No, ale rozumiem, że z twojej perspektywy jest to niepojęte.