Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13967
Stary 04.06.2011, 15:45
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Kibicu Legii wypadałoby znać nazwy swoich przeciwników z Pucharach, bo wielu ich nie było.
No, nazbierało się ich 78. Trudno mimo wszystko ich wszystkich pamiętać. Taki Górnik miał 57 przeciwników w pucharach. Też bym się nie zdziwił jakby kibice ich nie pamiętali wszystkich. No, ale rozumiem, że z twojej perspektywy jest to niepojęte.
Odpowiedz cytując