Racja zzostawcie Staśka i Roberta w spokoju kupia kogoś przed 10 bedzie świetnie kupia kogoś 20 nie bedzie zle. Jak to maja byc powazne wzmocnienia to niech to bedzie przemyslane i dobrze wydane pieniadze a nie kupowac na huuurrraaa nie wiadomo kogo byle przed 10 dramat
