Zgodze sie z tym Traore ale z tym Lechi bo ten z
Zaglebia mnie nie przekonuje. A
Telichowski moze i sie wyroznia ale nie na Wisle moglby gral w jakims Zaglebiu Lubin albo cos w tym stylu. Ja jestem zwolenniekiem sprowadzenia Wawrzyniaka z Legii podoba mi sie ten zawodnik a jak gral w Panathinaikosie to w grupie LM byl podstawowym zawodnikiem i bardzo dobrze sobie radzil
