Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9654
Stary 04.06.2011, 14:38
Zgodze sie z tym Traore ale z tym Lechi bo ten z Zaglebia mnie nie przekonuje. A Telichowski moze i sie wyroznia ale nie na Wisle moglby gral w jakims Zaglebiu Lubin albo cos w tym stylu. Ja jestem zwolenniekiem sprowadzenia Wawrzyniaka z Legii podoba mi sie ten zawodnik a jak gral w Panathinaikosie to w grupie LM byl podstawowym zawodnikiem i bardzo dobrze sobie radzil
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 04.06.2011 o godz. 20:44.
Odpowiedz cytując