Oj tak kto jak kto ale Traore ten z Lechii i ten z Lubina poradzili by sobie u nas
Jest jeszcze jeden piłkarz,który według mnie mógłby się sprawdzić
Pewnie zostanę wyśmiany ale co mi tam
Błażej Telichowski lewy obrońca -piłkarz P Bytom,wcześniej chyba Groclin i Polonia Wawa
Naprawdę obserwuję go od kilku sezonów i to solidny piłkarz,wybija się jak na polską ligę
http://pl.wikipedia.org/wiki/Błażej_Telichowski
AJJJJ Sorry popatrzyłem i od nowego sezonu jest piłkarzem Zagłębia Lubin :(
Szkoda