Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46223
Stary 04.06.2011, 14:19
sebastian1727 napisał(a):Wyświetl post
Czy to prawda że dziś o 15.00 ma być konferencja prasowa i przedstawienie nowych zawodników bo podobno chodzą takie słuchy.
i jak tam konferencja
nie nauczyliście się, że Wisła nie robi konferencji tak z godziny na godzine? bo niby po co?
jak już kogoś podpiszą, to wtedy jest info i zazwyczaj następnego dnia konferencja, trzeba przecież pismaków powiadomić

Cytat:
Wszystko równoważy się w momencie sprzedaży za 3 mln euro. Nie lepiej dopłacić tych 200 tys. euro?
gdyby cena za Chaveza to bylo rzeczywiście 500 euro, myślę, że nie byłoby takich długich wahań
Platense pewnie krzynęło z milion, zresztą, sam menago mówił, że żaden klub nie jest w stanie tyle zapłacić ile chce Platense

wobec tego, zważywszy, że sprzedamy Chaveza za max 0,8 - 1,0 mln euro, nie tracimy zbyt wiele

ale z drugiej strony, mówicie, że on za słaby na Europę, więc pewnie nigdzie nie odejdzie

na Wasilewskiego nie liczcie - przecież tu nie chodzi o kasę, jaką trzeba za niego zapłacić, bo tę nawet Wisła mogłaby wyłożyć, tu chodzi o jego zarobki - nie ma szans zapłacić mu tyle ile chce
Odpowiedz cytując