Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ja_
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
46222
04.06.2011, 14:13
Wydaje mi się, że Stan wie co robi lepiej niż każdy na tej stronie. Wszystkie jego przemyślane transfery wypaliły, więc jeżeli interesujemy się Wasilewskim, a stan nie podważa tej kandydatury to znaczy, ze jest on wystarczająco dobry, czyż nie?
ja_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ja_
Znajdź inne posty napisane przez ja_