Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
Od: 05.2006
Offline
#
22185
04.06.2011, 14:06
Lacrima
napisał(a):
Gdzie najlepiej sprzedać używane podręczniki? Jakaś księgarnia (oprócz "AS"), giełda, allegro?
Z tego co sie orientuje, to dobrze placa w dawnym kinie swit na osiedlu Zgody w Nowej Hucie.
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
eMAGieIKa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMAGieIKa
Znajdź inne posty napisane przez eMAGieIKa