Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46219
Stary 04.06.2011, 13:59
Podobno interesujemy się kolejnym Izraelczykiem

Na ich liście życzeń jest między innymi kolejny po Maorze Meliksonie Izraelczyk - David Biton (23 l.).
W rundzie wiosennej w belgijskim Charleroi w 12 meczach zdobył 5 bramek, jednak nie pomógł drużynie uniknąć spadku do drugiej ligi. Teraz chętnie zmieniłby otoczenie. Biton był obserwowany przez dyrektora sportowego Stana Valckxa (48 l.), który niedawno gościł w Belgii na kilku meczach.
- Rozmawiamy z kilkoma klubami, w tym z Wisłą Kraków. Sprawy są zaawansowane i w ciągu najbliższych dniach wszystko powinno się wyjaśnić - mówi anonimowo osoba z otoczenia piłkarza.

"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując