|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline
|
|
flamengista napisał(a): 
Co do ewentualnej kandydatury Wasilewskiego do Wisły... Oprócz naturalnych obaw, dotyczących tego jak prezentuje się po kontuzji dochodzi jeszcze jedna.
Czy kierownik drużyny zapewni odpowiedni sznurek spodenek? Wbrew pozorom, to był poważny problem, przesądzający o kiepskich występach tego zawodnika w przeszłości:
http://www.youtube.com/watch?v=CVByBQfiXNo
|
To było po meczu z nami  czyżby znak? 
|
|