Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9645
Stary 04.06.2011, 13:44
A nie uwazasz, że za napastnika płaci sie zdecydowanie wiecej niz za obronce ?
A co do tego najlepszego stopera. To jesli masz na mysli Chaveza to moze jest najlepszy w lidze, ale nie ma sie co oszukiwac, że obronca jest przecietnym.
Odpowiedz cytując