Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9644
Stary 04.06.2011, 13:40
Niedawno 600 tys. euro za najlepszego stopera ligi to było według wielu zdecydowanie za dużo, a teraz 1 mln euro za dobrego Sobiecha to świetna cena. Paranoja.
Odpowiedz cytując