Fan123 napisał(a):

a wie ktos co jest z Sebastianem Leszczakiem on odszedl czy jest u nas bo sie nie orientuje? jak on sie teraz prezentuje wie ktos? tylko cos mi sie zdaje ze on do Gornika poszedl ale moge sie mylic nie jestem pewien
|
Zgadza sie , Leszczak gra w Górniku.