Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
46213
04.06.2011, 13:22
a wie ktos co jest z Sebastianem Leszczakiem on odszedl czy jest u nas bo sie nie orientuje? jak on sie teraz prezentuje wie ktos?
tylko cos mi sie zdaje ze on do Gornika poszedl ale moge sie mylic nie jestem pewien
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123