Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46213
Stary 04.06.2011, 13:22
a wie ktos co jest z Sebastianem Leszczakiem on odszedl czy jest u nas bo sie nie orientuje? jak on sie teraz prezentuje wie ktos? tylko cos mi sie zdaje ze on do Gornika poszedl ale moge sie mylic nie jestem pewien
Odpowiedz cytując