Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13963
Stary 04.06.2011, 13:19
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Co tu duzo pisac...Ja jestem ciekaw czy ktos kiedys zajmie sie filipiakiem i jego banda degeneratow bo choc nie mam zadnych dowodow to mozna smialo stwierdzic ze on i jego kochany klubik maczal palce w roznych " ciekawych " meczach...
Musiałby się zmienić układ polityczny. Obecnie mają wysoko postawionego patrona z partii reżimowej, który nie da im krzywdy zrobić.
Odpowiedz cytując