Ivory1906 napisał(a):

|
Co tu duzo pisac...Ja jestem ciekaw czy ktos kiedys zajmie sie filipiakiem i jego banda degeneratow bo choc nie mam zadnych dowodow to mozna smialo stwierdzic ze on i jego kochany klubik maczal palce w roznych " ciekawych " meczach...
|
Musiałby się zmienić układ polityczny. Obecnie mają wysoko postawionego patrona z partii reżimowej, który nie da im krzywdy zrobić.