Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46210
Stary 04.06.2011, 13:16
a co wy tak z tymi klauzulami caly czas? Niech se podpisuja co chca lepiej znaja sie na tym niz my wszyscy do kupy wzieci najwazniejsze zeby Chavez gral w wisle bo to dobry zawodnik.;>

Burliga na wypozyczenie Kowalski do sprzedazy bo z niego juz nic nie bedzie swoje lata juz ma mlody nie jest a nic nie pokazuje i jeszcze Rado wypozyczyc
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 04.06.2011 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując