Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9642
Stary 04.06.2011, 12:58
Racja tak jak juz mówilem jezeli mamy pieniadze to ten 1mln euro to nie jest duzo bo Sobiech jest mlody jeszcze a za dwa lata jak sie pokaze w Europie bedzie mozna go pocisnac za 3banki przynajmnie. Trzeba zainwestowac nie mozna tylko za free brac zawodnikow albo za 200tys euro jakis smieci.

Edit:

Nie lubię się powtarzać! Nazwiska z dużej litery.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 04.06.2011 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując