Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46206
Stary 04.06.2011, 12:55
Wasilewski to nie jest zly zawodnik na dzien dzisiejszy nie ma lepszego obroncy w polskiej lidze. Nawet na LM to nie jest slaby zawodnik ograny z doswiadczeniem i jeszcze nie taki emeryt
Odpowiedz cytując