Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
46206
04.06.2011, 12:55
Wasilewski to nie jest zly zawodnik na dzien dzisiejszy nie ma lepszego obroncy w polskiej lidze. Nawet na LM to nie jest slaby zawodnik ograny z doswiadczeniem i jeszcze nie taki emeryt
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123