Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46203
Stary 04.06.2011, 12:30
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
trochę ta umowa lipna jeśli to prawda to przy jego sprzedaży możemy nawet na + nie wyjść :]
W przypadku sprzedaży za 300 tys. euro (tyle ile płacimy) tracimy 120 tys. euro.
W przypadku sprzedaży za 500 tys. euro (tyle ile chcą) wychodzimy na zero, a Platense ma 500 tys euro.
W przypadku sprzedaży za 1 mln euro zyskujemy 300 tys euro, a Platense 700

Wszystko równoważy się w momencie sprzedaży za 3 mln euro. Nie lepiej dopłacić tych 200 tys. euro?

Bardziej martwią mnie te doniesienia o wymianie Małecki - Wasilewski. Ciekawi mnie ile Anderlecht jest skłonny dopłacić.

W trakcie przygotowań można przetestować któregoś z MESY na obronie.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 04.06.2011 o godz. 12:34.
Odpowiedz cytując