TOMEK 11 napisał(a):

|
trochę ta umowa lipna jeśli to prawda to przy jego sprzedaży możemy nawet na + nie wyjść :]
|
W przypadku sprzedaży za 300 tys. euro (tyle ile płacimy) tracimy 120 tys. euro.
W przypadku sprzedaży za 500 tys. euro (tyle ile chcą) wychodzimy na zero, a Platense ma 500 tys euro.
W przypadku sprzedaży za 1 mln euro zyskujemy 300 tys euro, a Platense 700
Wszystko równoważy się w momencie sprzedaży za 3 mln euro. Nie lepiej dopłacić tych 200 tys. euro?
Bardziej martwią mnie te doniesienia o wymianie Małecki - Wasilewski. Ciekawi mnie ile Anderlecht jest skłonny dopłacić.
W trakcie przygotowań można przetestować któregoś z MESY na obronie.