|
Ale np Jan Veneghor Of Hesselink mogłem sie pomylić w napisaniu nazwiska... byłby wedlug mnie dobrym wzmocnieniem.Przypominam WZMOCNIENIEM to jest zawodnik ograny w LM w Celticu i mial epizod w Hull w Premier L. I tam nie wiem ile dokładnie bramek strzelił ale strzelił kilka z tego co pamietam a nie ma u nas takiego napastnika z takim dorobkiem nawet Brożek w swoim najlepszym okresie nie wiem czy by tego dokonał wiec droga otwarta brać go a drogi napewno nie bedzie..
|