Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46198
Stary 04.06.2011, 12:19
Ale np Jan Veneghor Of Hesselink mogłem sie pomylić w napisaniu nazwiska... byłby wedlug mnie dobrym wzmocnieniem.Przypominam WZMOCNIENIEM to jest zawodnik ograny w LM w Celticu i mial epizod w Hull w Premier L. I tam nie wiem ile dokładnie bramek strzelił ale strzelił kilka z tego co pamietam a nie ma u nas takiego napastnika z takim dorobkiem nawet Brożek w swoim najlepszym okresie nie wiem czy by tego dokonał wiec droga otwarta brać go a drogi napewno nie bedzie..
Odpowiedz cytując