Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13960
Stary 04.06.2011, 11:59
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie spoć się z tego porannego dosrywania. Cóż ja Ci mogę napisać skoro temat był o pucharach, a Tobie jak widać na tej płaszczyźnie zabrakło argumentów.

Nie zdarza się nam być za Koroną czy Cracovią.
Czyżby? Ja bym radził sprawdzić w jakim temacie piszemy, czy na pewno jest to temat o pucharach czy raczej o lidze.
Poza tym gdybyś umiał czytać to zauważyłbyś, że zgodziłem się bez żadnej ironii o braku pucharowej kompromitacji, a z tym, że Legia kompromituje się w lidze chyba nie będziesz się kłócił?

A co do tego czy się spociłem, to oczywiście - jak najbardziej i nic mnie tak nie cieszy jak poranne dosranie legioniście
Odpowiedz cytując