Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
Od: 08.2010
Offline
#
46190
04.06.2011, 11:39
Własnie znalazłem info w sportowych faktach, że interesujemy sie Dudu z widzewa. Chętnie by zobaczył tego zawodnika w koszulce Wisły. Osiem asyst w sezonie to niezła rekomendacja. Ciekawe czy by sobie poradził w LE czy LM...
matys2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matys2
Znajdź inne posty napisane przez matys2