Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13958
Stary 04.06.2011, 11:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
(...)

I nie zdziwiłbym się jakby Majcher celowo opóźniał dokończenie naszego stadionu gdy tymczasem u Parchatych są bilety po 5 zł. U nas przez niepełny stadion żeby zbilansować budżet są drogie bilety a w tym czasie na Parchatych prawie za darmo. To przypadek? Może dobrze skoordynowana akcja zapełniania ich Kauflandu?
Chłopie - ale się przejmujesz. Jeśli ktoś chce towar drugiej świeżości, to jego sprawa. Jeśli ktoś chce kupować "odrzut z eksportu", "towar drugiej kategorii" - nie ma sprawy.

To nie jest konkurencja. Tak samo jak babina na Kleparzu sprzedająca jajka nie konkuruje z delikatesami Likusów na Rynku.

Jak ktoś chce zobaczyć Mistrzowską Wisłę, to wie że za dobry towar trzeba zapłacić.

BTW: osobiście uważam, że 5 złotych na Pasy to wygórowana cena.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując