Ogryzek napisał(a):

(...)
I nie zdziwiłbym się jakby Majcher celowo opóźniał dokończenie naszego stadionu gdy tymczasem u Parchatych są bilety po 5 zł. U nas przez niepełny stadion żeby zbilansować budżet są drogie bilety a w tym czasie na Parchatych prawie za darmo. To przypadek? Może dobrze skoordynowana akcja zapełniania ich Kauflandu?
|
Chłopie - ale się przejmujesz. Jeśli ktoś chce towar drugiej świeżości, to jego sprawa. Jeśli ktoś chce kupować "odrzut z eksportu", "towar drugiej kategorii" - nie ma sprawy.
To nie jest konkurencja. Tak samo jak babina na Kleparzu sprzedająca jajka nie konkuruje z delikatesami Likusów na Rynku.
Jak ktoś chce zobaczyć Mistrzowską Wisłę, to wie że za dobry towar trzeba zapłacić.
BTW: osobiście uważam, że 5 złotych na Pasy to wygórowana cena.