Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12873
Stary 04.06.2011, 11:21
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
ps. panowie od Nowej Prawicy, jak chcecie coś osiągnąć, to najpierw pokażcie kto miałby wprowadzać wasz program w życie, a po drugie pokażcie jak chcecie to zrobić.
Połowa tych rzeczy jest niezgodna z Konstytucją albo z prawem unijnym, druga połowa to zwykłe hasła nie niosące za sobą żadnych konkretnych treści.
Nasz program realizuje Nasza partia.Wiadomo że likwidacja ZUSu nie stanie sie faktem w jeden miesiąc - ten proces bedzie trwał lata - grunt żeby przekonać do tego innych graczy politycznych i znaleść najlepsze rozwiązania by to przeprowadzić.Jeżeli rzeczy chore są obwarowane zapisem w konstytucji to trzeba ją zmienić. A UE niedługo pociągnie więc jej prawami i interesami radziłbym sie nie przejmować bo Nasi sojusznicy jak dojdzie co do czego to i tak Nas wyrolują.Poza tym czy myślisz że takie Niemcy czy Francja działają w swoim interesie Państwowym czy Unijnym lub też robią wszystko by interes ich krajów był intersem UE?

.
Sędzia napisał(a):Wyświetl post

Jaka anonimowość sędziów, ktoś na głowę upadł? Sędziowie z innych miast? Chcecie doprowadzić do totalnego paraliżu?
Ty poważnie piszesz o tym paraliżuSprawy w Polsce trwają latami !NIektóre kilkanaście lat!To nie jest totalny paraliż?A uważasz że normalne jest to że sprawy mafii prowdzi oficjalnie sędzia wymieniony z imienia i nazwiska z tego samego miasta gdzie działała ta grupa i np korumpowała wielu urzędników państwowych.W atkim wypadku istnieje możliwość zatrasznia badź też przekupienia sędziego - tak samo istnieje szansa korupcji przy wyznaczaniu sedziego do sprawy.W wypadku sedziego losowanego z innego miasta ,anonimowego taka szansa jest dużo mniejsza.Sprawa rozpoczęta ma sie zacząć i trwa do końca - dzień w dzień a nie tak jak teraz że jest odraczana na pół roku - to jest patologia!

Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Projekty ustaw likwidujące ZUS i opinie prawników o ich zgodności z Konstytucją i prawem unijnym. Co zrobicie z dotychczasowymi emerytami?
To samo do socjalu.

Projekty ustaw redukujących zatrudnienie administracji i opinie o ich zgodności - w wypadku błędów zwalnianym będzie przysługiwać odszkodowanie i roszczenie o przywrócenie do pracy, tutaj nie ma miejsca na radosną twórczość, proszę pokazać jak chcecie to zrobić.
Wiesz nie mamy finansowania z budżetu państwa ani z tajnych służb. Poza tym nie mamy tylu świetnych postaci w swojej partii jak np PO która miała mieć setki ustaw przygotowanych przed przejęciem władzy w 2007 roku.Do dziś na nie czekamy!

Na zabezpieczanie emerytur miały iść pieniądze z prywatyzacji - zapytaj sie bandy czworga gdzie jest ta kasa
Co do administracji jak zlikwidujesz PIT, CIT to automatycznie nie bedzie potrzeby Urząd skarbowy - więc jakie odszkodowania,jakie przywracanie do pracy?
Sędzia napisał(a):Wyświetl post


Jak chcecie wprowadzić silną armię, skąd na to środki? Proszę opisać scenariusz.
.
Zwiększając znacznie budżet armii . Środki po tylu cięciach sie znajdą.
Sędzia napisał(a):Wyświetl post

Co wg was oznacza w pełni suwerenna polityka zagraniczna? Jak to się ma do zobowiązania wynikającego z traktatów unijnych, że polityka zagraniczna państw członkowskich nie może stać w sprzeczności z polityką zagraniczną UE? .
A Ty Sędzio kim jesteś ? Europejczykiem czy Polakiem?Jaką polityke ma prowadzić Nasze państwo? Polityke UE(czyli Niemiec ,Francji,Włoch)czy polityke zabezpieczającą Nasz interes narodowy. Chcesz by Polska szła za krajami UE takimi jak Grecja Portugalia Hiszpania Irlandia itd łeb w łeb?
Sędzia napisał(a):Wyświetl post

Większość tych haseł nie znaczy zupełnie nic i w związku z tym wniosek jest jeden - chodzi wam o to, żeby się dorwać do koryta.
My chcemy koryto zlikwidować i dobrze o tym wiesz! JKM i ludzie mu wierni przez lata nie zmieniają swoich przekonań i wartości a gdyby troszke je nagieli dawno byliby już przy korycie i na salonie .Poza tym przed wysuwaniem oskarżeń na Nasz temat radziłbym poczekać chociarz do momentu jak w tym sejmie będziemy - wtedy bedziesz miał fakty. W tym momencie dywagujesz co by było gdyby...


pozdrawiam


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru