Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46180
Stary 04.06.2011, 11:15
Oni to takiego Małeckiego mogą puścić z klubu ale to po ewentualnie nieudanych eliminacjach do LM;/ a nie urwa przed!!! BOGUŚ NIE RÓB TYCH SAMYCH BŁĘDÓW BO OD 7 LAT TO SIĘ NUDNE ROBI:( A WISEŁKA NASZA KOCHANA BY JUŻ NAPRAWDĘ MOGŁA DUŻO OSIĄGNĄĆ nie sprzedajcie nikogo z podstawowej "11" a dokupcjiie jeszcze do "11" żeby była rywalizacja i pójdę do Tuchowa od Tarnowa bo do Częstochowy za daleko<zdrowie>
Życzenie....Ściętej głowy...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując