lazy napisał(a):

|
Mnie się jednak wydaje że takie warunki są ok dla Wisły. Przecież nie sprzedamy Chaveza za 3 mln euro. To obrońca a nie zawodnik ofensywny. Wiele więc nie ryzykujemy.
|
przy takiej sumie to byłoby właśnie ok, 40% z 3 000 000 to 1 200 000 a przy 1 000 000 oddajemy 400 000 do Platense wcześniej płacąc im 300 00 to jesteśmy jakieś 300 000 na + odliczając kontrakt jesteśmy w czarnej dupie
