allon napisał(a):

|
a nie widzisz tutaj konfliktu interesów bo ja tak? Już prędzej jakaś firma bukmacherska zostanie sponsorem drużyny. Tym bardziej że ustawa antyhazardowa jest niezgodna z unijnym prawem i została zaskarżona przez firmy bukmacherskie w PE
|
Jaki tu widzisz konflikt interesów? Dobrą chwilę na koszulkach biegaliśmy z logiem Ery.
Jakakolwiek firma bukmacherska jeszcze trochę nie zostanie w E-klasie czyimś sponsorem.