Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46169
Stary 04.06.2011, 10:39
To jest bardzo dobra i ważna wiadomość bo w Polsce musi wkońcu się coś ruszyć w sprawie szkolenia. Oby dla Wisły także powstała baza treningowa podobna do tej która zaraz zacznie powstawać dla Lechii.
Odpowiedz cytując