matys2 napisał(a):

" Kończymy rozmowy z trenerem, który pracował w Niemczech i Holandii. To Polak, który od nowego sezonu będzie koordynatorem grup młodzieżowych. Ruszymy z nową organizacją systemu szkolenia. Mamy zdolnych trenerów, a ten nowy człowiek będzie koordynował i nadzorował ich pracę" B.Basałaj
Ciekawe o kogo chodzi?
|
Ktoś już mówił, że do tego opisu idealnie pasuje Smolarek, ale równie dobrze może to być ktoś młodszy. W każdym razie optymistyczna wiadomość.