Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46167
Stary 04.06.2011, 10:35
matys2 napisał(a):Wyświetl post
" Kończymy rozmowy z trenerem, który pracował w Niemczech i Holandii. To Polak, który od nowego sezonu będzie koordynatorem grup młodzieżowych. Ruszymy z nową organizacją systemu szkolenia. Mamy zdolnych trenerów, a ten nowy człowiek będzie koordynował i nadzorował ich pracę" B.Basałaj

Ciekawe o kogo chodzi?
Ktoś już mówił, że do tego opisu idealnie pasuje Smolarek, ale równie dobrze może to być ktoś młodszy. W każdym razie optymistyczna wiadomość.
Odpowiedz cytując