zloty1906 napisał(a):

|
Dzisiejszy DP powołując się na tamtejsze media pisze o zainteresowaniu Anderlechtu Małeckim.
|
z Małym to plota, chcą go nam rozkojarzyć przed pucharami, to rasizm, to wielki transfer, a Anderlecht ma na prawym skrzydle dwóch reprezentantów Belgii Gilleta i Legeara którzy dobrze sobie radzą bo trochę oglądam belgijską, od biedy na prawym skrzydle może grać też Suarez