|
Senior Member
Offline
|
|
matys2 napisał(a): 
" Kończymy rozmowy z trenerem, który pracował w Niemczech i Holandii. To Polak, który od nowego sezonu będzie koordynatorem grup młodzieżowych. Ruszymy z now± organizacj± systemu szkolenia. Mamy zdolnych trenerów, a ten nowy człowiek będzie koordynował i nadzorował ich pracę" B.Basałaj
Ciekawe o kogo chodzi?
|
może Smolarek senior 
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
|
|